Вітаємо Ірину Яковенко з нагородою!

yakov1У суботу, 17 лютого, в місті Вишгород було нагороджено авторів найкращих робіт літературно-краєзнавчого конкурсу «Легенди Вишгородщини». Серед них — особливу нагороду від мера міста отримала Ірина Яковенко, студентка ІІ курсу спеціальності «журналістика».

«Спасибі, що в далекому 2004 році відкрив ворота своєї неприступної та величавої фортеці, колихав на хвилях Київського моря та розповідав славетні історії про «град Ольжин», які довірив переказати іншим – мій Вишгород», — подякувала Іра перш за все рідному місту, а також додала слова подяки організаторам конкурсу та рідним і близьким.

На урочистій церемонії дівчині вручили приз від міського голови Вишгорода — колекційну монету номіналом у 5 гривень.

yakov2