Журналістика без кордонів

bezkordonВідтепер ще більше магістрів навчатимуться за програмою подвійних дипломів в Україні й Польщі.

Днями настала гаряча пора не лише для вчорашніх школярів. Знову відчули себе абітурієнтами ті, хто отримав диплом бакалавра й прагне стати магістром. Для них цього року можливості значно розширились. Вони мають змогу навчатися за програмою подвійних дипломів: отримати дипломи українського й польського університетів.

Якщо раніше таку можливість нашим спудеям надавали лише в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, то з вересня цього року за програмою подвійних дипломів майбутніх магістрів навчатимуть і в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. Адже обидва виші багато років співпрацюють з Університетом ім. Адама Міцкевича в Познані (Польща). Виш-партнер уперше для вступників провів іспит зі знання польської мови в Україні.