Відкрите заняття Журавської Оксани Валеріївни

zhuravska223 березня 2017 р. відбулося відкрите заняття старшого викладача кафедри журналістики та нових медіа Журавської Оксани Валеріївни - лекція з дисципліни «Медіаменеджмент» для студентів 4 курсу спеціальності «Журналістика».

Метою заняття було ознайомлення з студентів із комплексом принципів і методів організації, планування, мотивації, інформаційного забезпечення та контролю рекламної діяльності ЗМІ на прикладі вітчизняних і зарубіжних радіостанцій. Внаслідок того, що тема є об’ємною, основну увагу викладач приділив креативній складовій рекламного менеджменту.

Методичний рівень лекційного заняття слід визнати високим, оскільки методи й прийоми подачі теоретичного матеріалу були дібрані грамотно. Використовувалися інтерактивні форми роботи з аудиторією (мозковий штурм), опитування, бесіда.

Яскравий ілюстративний матеріал, розбір кейсів дозволив уникнути «сухого» викладу. (доцент кафедри журналістики та нових медіа О.А.Росінська)

zhuravska3

zhuravska1