В Інституті журналістики відбувся круглий стіл «Сучасна журналістика в умовах інформаційного протистояння»

DSC 0563116 листопада 2016 року в Інституті журналістики Київського університету ім. Бориса Грінченка відбувся круглий стіл на тему "Сучасна журналістика в умовах інформаційного протистояння". Його організаторами стали Фонд розвитку журналістики імені Анатолія Москаленка та власне Інститут журналістики, зокрема - команда кафедри журналістики та нових медіа та її керівник Юрій Нестеряк.

На захід були запрошені топ-експерти та фахівці з практичної журналістики, керівники Інтернет видань, представники Міністерства інформаційної політики України та Спілки журналістів України. Головною метою зібрання стало обговорення важливих питань, пов'язаних з інформаційного протистоянням в сучасному світі.
Крім того, у рамках цієї події Фондом розвитку журналістики було нагороджено низку молодих українських журналістів , які відзначилися успішними та інноваційними медіаініціативами у 2016 році. Так, переможцем став курсант I курсу Дніпровського ліцею Ілля Дирін – відзначений як школяр, що зробив свій вклад в українську журналістику. Переможцями у номінації "Студенти-журналісти" стали Оксана Думська і Анастасія Шибіко. В категорії "Молодий журналіст" нагороду отримав фотограф агентства European Pressphoto Роман Пилипей.
Підсумком зустрічі стала змістовна та конструктивна дискусія щодо створення власної стратегії боротьби з інформаційною пропагандою Росії.
                                                                                                                             Марина Шнайдер, Анжела Слюсаренко

ЗМІ про подію: http://ukrreporter.com.ua/svitohljad/rozderzhavlennya-zmi-porivnyaly-iz-rozzbrojennyam.html

Програма круглого столу

DSC 05421DSC 0548DSC 0561 011DSC 0581 02DSC 0579 02 15133716 1694742457507004 797689254 o