Секрети успішного радіоінтерв'ю від Ірини Славінської

Slavinska 1Продюсерка радіо «Культура», журналістка, літературознавиця, письменниця й громадська діячка Ірина Славінська 1 березня 2021 р. в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка прочитала лекцію про радіоінтерв'ю як жанр.

Експертка поділилася практичними прикладами розв`язання проблемних питань зі свого професійного життя, а наприкінці зустрічі приділила увагу і своїй основній діяльності. “Ми (продюсери - ред.) повинні займатися уможливлюванням. Тобто створювати можливості для реалізації творчого потенціалу журналістів”, — сказала продюсерка.
Slavinska 2Дружня розмова стала справжнім курсом молодого бійця. Хто такий продюсер? Як правильно поставити запитання гостю? Чому «геніальний» сюжет може виявитися провальним? Де знайти Slavinska 3тему для матеріалу? На ці та багато інших запитань пані Ірина відповіла щиро та вичерпно. Постулати її роботи незмінні: досконала обізнаність у певній галузі, високий рівень володіння українською та нескінченний потік креативу.
Нагадаємо, що зустріч із Іриною Славінською стала четвертою у серії лекцій для майбутніх журналістів.  До цього вони вже почули розповідь заслуженого журналіста України Григорія Южди про становлення українського радіо. Питання «польової роботи» журналістів розкрила радіожурналістка й редакторка Олександра Крохмаль. А особливості роботи в ефірі висвітлив радіожурналіст і випусковий редактор проєкту «Крим.Реалії» Андрія Гевка.

Організувала цикл лекцій від провідних медійників у межах вивчення дисципліни «Радіожурналістика» доц. Журавська О.В.