Секрети дикторської майстерності Дениса Денисенка

denysenkoПро досвід роботи в журналістиці, зокрема, на радіо, про значення культури мовлення в ефірі, грамотність, паузи, логічні наголоси 8 лютого 2021 р. розповів студентам 3 курсу в межах майстер-класу із дисципліни «Постановка голосу» ведучий ранкових програм «UA: Українське радіо» і радіо «Культура» Денис Денисенко.

Крім того, гість поділився професійними секретами як підготуватися до виступу перед мікрофоном, які цікаві й корисні вправи варто виконувати, як працювати зі своїм голосом та керувати диханням.

На «Суспільному» Денис Денисенко працює з 2018 р, актор озвучування аудіокнижок, радіотеатру й тифлокоментарів до окремих фільмів для ГО «Доступне кіно».

Досі два роки працював редактором і ведучим суспільного блоку програм на релігійному радіо – Радіо Марія.

З 2012 р. – ведучий різноманітних заходів, співорганізатор і ведучий міжнародного вокально-хорового конкурсу.