Обговорили зміни до освітньої програми з випускниками Інституту журналістики

op z vypusknikamy 1Обговорення змін до освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів журналістики з випускниками Інституту журналістики відбулося у режимі онлайн-конференції на кафедрі журналістики та нових медіа Київського університету імені Бориса Грінченка.

op z vypusknikamy 2Гарант ОП, зав.кафедри Віталій Гандзюк презентував пропозиції щодо оновлення навчального плану та змісту освітньої програми згідно зі Стандартом вищої освіти за спеціальністю 061 Журналістика. Участь в онлайн-дискусії взяли: Катерина Лісунова – спецкореспондентка «Прямого» каналу та фріланс-кореспондентка BBC-Україна в США, Ірина Яковенко – головна випускова редакторка головної редакції маркетингу, прес-заходів та арт-проєктів Національного агентства України Укрінформ, Діана Наконечна – випускова редакторка проекту «Головна тема» на телеканалі «Україна», Інна Білак – кореспондентка каналів «Україна» та «Україна 24».

op z vypusknikamy 3За запитом випускників до навчального плану додано дисципліни «Тренінг з професійної комунікації» (поглиблення комунікаційних компетентностей), «Журналістика кризових ситуацій» (поглиблене формування здатності застосовувати професійні навички в нестандартних обставинах); «Інтернет-журналістика» (формування професійних навичок роботи на мультимедійних онлайн-платформах).

Прозвучала також пропозиція внести зміни, які стосуються організаційних особливостей освітнього процесу, спрямованих на удосконалення фахових компетентностей, а саме: перерозподіл кількості кредитів між різними змістовними компонентами; уточнення форм контролю; уточнення назв освітніх компонентів, приведення їх у відповідність до сучасного змісту кожної дисципліни.