Навчаємось ефективній діловій комунікації

Викладачі кафедри журналістики та нових медіа приділяють значну увагу підвищенню професійного рівня. Час карантину не є винятком. Наприклад, старший викладач кафедри Оксана Одаренко поглиблює свої знання у царині психології та менеджменту, навчаючись на Лідерському модулі в рамках циклу тренінгів, що відбуваються у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Під час навчання слухачі знайомляться з особливостями ділової комунікації, зокрема, з інтерактивними форматами такої комунікації в освітньому середовищі; шукають шляхи подолання комунікативних перешкод у професійній діяльності; занурюються у вивчення емоційного інтелекту та його ролі у формуванні сприятливого психологічного клімату в колективі. Лідерський модуль триватиме в онлайн режим з 20 по 30 квітня 2020 року.