В умовах карантину провели наукову онлайн-конференцію

На кафедрі журналістики та нових медіа Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична онлайн-конференція «Інтернет-журналістика та новітні технології в сучасних медіа» 1 квітня 2020 р.

У цьому форумі, окрім журналістів-грінченківців, взяли участь понад 20 представників із закладів вищої освіти України, де готують фахівців для різних видів засобів масової інформації, зокрема, Національного університету «Запорізька політехніка», Київського міжнародного університету, Таврійського національного університету ім. В. Вернадського, Східноєвропейського національного університету ім. Лесі України (м. Луцьк), Східноукраїнського національного університету імені В. Даля (м. Сєвєродонецьк), Луганського національного університету ім. Т. Шевченка (м. Старобільськ), Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника (м. Івано-Франківськ), НУ «Львівська політехніка», Запорізького національного університету, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Короленка, Херсонського державного університету, Університету державної фіскальної служби України та ін.

У своїх доповідях молоді науковці розглянули історичні, теоретичні, технічні аспекти інтернет-журналістики, специфіку інтернет-медіа, порталів, блогів, соціальних мереж, особливості функціонування конвергентних редакцій, обговорили проблеми мультимедійного та трансмедійного сторітелінгу, гейміфікації журналістики, доповненої реальності (AR) і віртуальної реальності (VR) та ін.

За результатами конференції підготовлено програму та збірник тез доповідей, всі учасники отримають сертифікати.