Журналісти-міжнародники на радіо «Свобода»

svoboda 1Студенти Інституту журналістики постійно набувають нових знань та практичних навичок. 26 лютого студенти першого курсу освітньої програми «Міжнародна журналістика» разом з доценткою Ганною Гопко побували з виїзним заняттям на радіо «Свобода».  Екскурсію провела головна редакторка Інна Кузнецова.

svoboda 2Майбутні медійники дізналися про етапи розвитку радіостанції, зокрема з 1950 р. «Свобода» надавала своїй багатонаціональній аудиторії в СРСР і Східній Європі факти радянської історії і сучасної дійсності, що ховалися від народу і не висвітлювалися офіційними ЗМІ, інформувала про діяльність осіб і організацій, які виступали проти комуністичних режимів в СРСР і країнах Східної Європи і репресіях проти них з боку влади. Офіційний Київський кореспондентський пункт радіо «Свобода» відкрили у 1992 р.

В сучасних умовах ведеться ретрансляція прямого ефіру через інтернет у форматі Real Audio, актуальні відеосюжети та телепроекти можна дивитися онлайн на офіційному сайті.

Вероніка Андрусенко