Засідання кафедри 29 серпня 2019 р.

29 серпня 2019 р. відбулося перше в новому навчальному році засідання кафедри журналістики та нових медіа. Гандзюк Віталій Олександрович, завідувач кафедри ознайомив викладачів з результатами вступної кампанії. Також під час засідання розглянули наступні питання:

1. Затвердження навчального навантаження викладачів на 2019-2020 н.р.

2. Затвердження робочих навчальних програм з навчальних дисциплін.

3.Затвердження плану роботи кафедри, індивідуальних планів роботи викладачів кафедри.

4. Про підготовку викладачів кафедри до початку навчального року (розробка ЕНК із дисциплін).

5. Визначення і затвердження назв, керівників наукових студентських гуртків, творчих об'єднань; затвердження планів науково-дослідної роботи студентів.

6. Затвердження тематики науково-методологічного семінару кафедри.

7.Затвердження тематики кваліфікаційних робіт для студентів СВО бакалавра (4 курс) та магістерських робіт для СВО магістра (1 курс).