Гостьова лекція від медіа-тренера

factcheckingГостьову лекцію на тему «Фактчекінг» провів медіа-тренер Іван Голод в Університеті імені Бориса Грінченка 27 березня. Фактчекінг в перекладі з англійської означає «перевірка фактів». У зв'язку з тим, що вибори вже цієї неділі, спікер увагу приділив саме політичному фактчекінгу. Теоретичні основи було викладено в презентації на прикладі простих інфографік.

Студенти спеціальності «Журналістика» разом із представниками історико-філософського факультету залучались до командної роботи. Одним із завдань було придумати агітаційний лозунг для свого кота-кандидата. На такому простому прикладі Іван Голод пояснив складні маніпулятивні схеми передвиборної кампанії. «Подана інформація швидше цікава тим, хто не розбирається в роботі ЗМІ та не хоче піддаватися маніпуляціям», - зауважив спікер.

Анастасія Домаранська