Події кафедри журналістики та нових медіа

09 11 22 zasidannia dyskus klub 205На другому відкритому онлайн-засіданні  Дискусійного клубу “ПОЗИЦІЯ”  обговорено питання мови та лексики медіа в умовах війни

Андрій Куликов: “Перевага українських засобів комунікації в тому, що ми можемо і хочемо, хоч не завжди вміємо, говорити правду. І саме за рахунок того, що ми говоримо правду ми збільшуємо нашу опірність і змогу перемогти”.

9 листопада, відбулося друге відкрите онлайн-засідання ДИСКУСІЙНОГО КЛУБУ “ПОЗИЦІЯ” факультету журналістики на тему “Мова медіа в умовах російсько-української війни. Чи витримують професійні стандарти та журналістська етика?” Дискусію підготували студенти 4 курсу під керівництвом доктора філософії, доцента кафедри журналістики та нових медіа Світлани Петренко.

28 09 22 diskusijnij klub rozpochav robotu0128 вересня, о 16.00,  у межах проведення Дня Університету на Факультеті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося перше відкрите онлайн-засідання ДИСКУСІЙНОГО КЛУБУ на тему “Медіаполітика ЗМІ та позиція журналіста в умовах російсько-української війни”. 

Організували дискусію студенти 4 курсу факультету журналістики під керівництвом доктора філософії з журналістики, старшого викладача кафедри журналістики і нових медіа Світлани Петренко та завідувачки НВМ “Radio BG” Надії Зінченко. 

 09 22 dyplom grysyk1 червня 2022 року викладач кафедри журналістики та нових медіа Володимир Петрович Грисюк захистив дисертацію «Репрезентація сексуальності в українських масмедіа (на матеріалах українського телебачення та онлайн-ЗМІ за 2018-2020 рр.)» на здобуття ступеня доктора філософії (галузь знань 06 Журналістика, спеціальність 061 Журналістика). 

23-24 червня 2022 року в Лондоні (Велика Британія) відбулася щорічна конференція "Educating Generation Z: challenges, changes and anticipating the future of journalism education" ("Навчання покоління Z: виклики, зміни та передбачення майбутнього журналістської освіти"), яку організовує Асоціація журналістської освіти Великої Британії (AJE).

vypusk

12-13 травня у місті Орхус (Данія) відбулася EJTA Teachers’ Conference (Конференція для викладачів журналістики від Європейської асоціації підготовки журналістів) у Данській школі медіа та журналістики. Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка представляла на конференції викладачка кафедри журналістики та нових медіа Гондюл Олександра Дмитрівна.

vypusk

22 квітня 2022 року відбулась зустріч членів Європейської асоціації підготовки журналістів (EJTA) в онлайн-форматі. Темою дискусії EJTAlk 7 було питання мігрантів та біженців, останніх досліджень з цього питання, а також обмін досвідом щодо навчання студентів-журналістів у контексті теми міграції. До дискусії від Інституту журналістики долучилась Гондюл Олександра Дмитрівна, викладачка кафедри журналістики та нових медіа. 

Сторінка 1 із 27

Факультет у соціальних мережах