Зустріч із гендиректором ВГО "Комітет виборців України"

DSC08967У середу, 28 лютого, відбулася зустріч студентів Інституту журналістики Університету Грінченка з генеральним директором Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України" Олексієм Кошелем.

Гість був запрошений доцентом кафедри зв'язків з громадськістю Ольгою Стадніченко.

В ході гостьової лекції студенти мали змогу не тільки отримати "з перших рук" багато цікавої інформації про особливості виборчих кампаній в Україні й за кордоном, особливостей організації політичної реклами, але й поставити запитання щодо поточної політичної ситуації  в державі, майбутніх виборів тощо.

Кафедра зв'язків з громадськістю переконана, що студенти мають навчатися у найкомпетентніших, найдосвідченіших, найсучасніших експертів!