Майстер-клас віце-президента Української PR-ліги Дениса Богуша

Богуш3-min5 жовтня 2017 року відбулася зустріч студентів кафедри реклами та зв‘язків з громадськістю Інституту журналістики з відомим українським політтехнологом,  експертом у сфері стратегічних комунікацій, спеціалістом з антикризових кампаній, віце-президентом Української PR-Ліги, офіційним представником Міжнародної асоціації зі зв‘язків з громадськістю (IPRA) в Україні, президентом PR-агенції Bohush Communications Денисом  Богушем.

Він відомий своєю участю в десятках виборчих кампаній — в Азербайджані, Білорусі, Молдові, Польщі, Росії, Румунії, Словаччині, Україні.

Студенти отримали можливість особисто почути й побачити діючого практика-політтехнолога, поставити йому запитання, навіть зробити спільні фото на згадку. Кафедра реклами та зв ‘язків з громадськістю вважає, що студенти Інституту журналістики мають навчатися у найкращих, і реалізує цей підхід!

Зустріч була організована доцентом кафедри, кандидатом політичних наук Ольгою Стадніченко.

Богуш1-min

Богуш2-min