Зустріч із Тетяною Ковтун

DSC 009720 березня 2017 року відбулася зустріч із доцентом кафедри реклами та зв’язків з громадськістю КНУ ім. Т. Г. Шевченка –Тетяною Валентинівною Ковтун та студенткою 4-го курсу – Валентиною Павлушенко.

Розпочала виступ Валентина Павлушенко. Вона розповіла про орден «Народний Герой України», сприяла популяризації інформації щодо нього. Валентина та її однокурсники беруть безпосередню участь у цьому проекті.
«Ми відчули серцем, що хочемо допомогти проекту», - зізналась Валентина. Його унікальність у тому, що героя обирають прості люди, а не держава.
Тетяна Валентинівна Ковтун поділилася знаннями, досвідом щодо PR-діяльності та журналістики. Розповіла про інші проекти студентів, а сааме: туристичний фестиваль «З рюкзаком», благодійний проект «ДобрІЖ справи» та інші.
Тетяна Валентинівна наголосила, що найголовніше у PR-діяльності та журналістиці - не залишатися байдужим до того, що ти робиш.

Студентка 1 курсу
Фадеєва Євгенія