В Інституті журналістики стартувала Міжнародна сертифікатна програма «Комунікаційна безпека»

1 2

4 лютого 2017 року почала свою роботу Міжнародна сертифікатна програма «Комунікаційна безпека», головною метою якої є навчання громадян України засобам та навичкам розпізнавання і нейтралізації інформаційно-комунікаційних загроз.

Проект почав роботу без великих презентацій та виступів VIPів. Комунікаційна безпека це не тема для піару чи самопіару. Сьогодні це питання виживання нашого суспільства. А тому, не до свят. У країні вже четвертий рік йде війна. І війна ця нового виду - інноваційна гібридна. Це війна за мізки та душі.

Щоб перемогти в цій війні, нам всім потрібно навчитися захищати свій особистий інформаційний простір. Ми повинні захистити своїх близьких, свої організації і державу від інформаційних атак ззовні.
А для всього цього потрібні системні знання в області цифрових, управлінських і психологічних технологій.
Власне про все це ми і будемо говорити на наших заняттях.

1 2