Зустріч з Мариною Калініною

Калініна

18 листопада 2016 року у рамках навчальної дисципліни “Організація роботи прес-служб” у Київський університет імені Бориса Грінченка завітала Калініна Марина Петрівна, журналіст, політичній консультант, провідний спеціаліст у галузі PR. Вона охоче поділилась із студентами своїм досвідом роботи в прес-службах впродовж майже двогодинної зустрічі.

“Робота піарника цікава, але надзвичайно напружена” – зазначила гостя. Пані Марина детально розповіла про звичайний робочий день PR-фахівця, згадала про безліч цікавих нюансів, що допоможуть у майбутньому студентам спеціальності “Реклама та зв’язки з громадськістю”, і наголосила на тому, що у нашій роботі потрібно бути завжди готовим до кризових ситуацій.

Сподіваємось, що після подібних зустрічей з практиками,  ми, як майбутні спеціалісти, із легкістю долатимемо труднощі у інформаційній сфері!

Павлів Катерина,

студентка 2 курсу