Зустріч із Юлією Бартєнєвою

4recСьогодні 3 курс спеціальності «Реклама та зв`язки з громадськістю» познайомився з надзвичайно талановитою людиною, яка своєю діяльністю дійсно запалює серця і показує те, що немає перешкод для здійснення будь-якої мрії. Юлія Бартєнєва – співаюча ведуча, магістр вокального мистецтва, заступник керівника громадської організації «Офіцерський корпус» з питань культури, керівник ГО «Асоціація творчих людей».

Свій виступ вона почала зі слів про те, що зараз нам всім бракує любові, уваги та добра. В 19 років, займаючись волонтерською діяльністю, вона познайомилась з великою кількістю людей з обмеженими можливостями, які своїм прикладом давали зрозуміти, що жити потрібно без жодних виправдань. Ми повинні самі брати на себе відповідальність за своє життя. З цих двох основоположних принципів – любити людей довкола себе і ніколи не зупинятися на досягнутому – і народився проект «Війна не забере твою мрію», організатором якого і виступає Юлія. Це проект, який дає шанс дітям-переселенцям реалізувати свій творчий потенціал, розкритися завдяки мистецтву і вирішити психологічні проблеми через арт-терапію. Юля розказала про те, які кроки вона робила, щоб бажання допомогти іншим і мрія реалізувати себе як талановиту особистість перетворились на справу життя, що приносить гроші. Виступ Юлії Бартєнєвої був настільки емоційним і мотивуючим, що багатьом студентам теж захотілося долучитись до цього проекту.

Студентка 3 курсу

Болозенко Анастасія