Засідання кафедри 19 листопада 2021 року. Затверджено англомовну ОП другого (магістерського) рівня вищої освіти для іноземних громадян

19 листопада 2021 року відбулося засідання кафедри реклами та зв’язків з громадськістю на якому було затверджено ОПП та навчальний план підготовки іноземних громадян «Реклама та зв’язки з громадськістю» ІІ (магістерського) рівня вищої освіти. Також на порядку денному постали питання про затвердження переліку іспитів зимової заліково-екзаменаційної сесії 2021–2022 навчального року, що проходять комбіновано або як захист проєкту, затвердження тематики магістерських робіт студентів V курсу, затвердження нової україномовної програми «Копірайтинг та спічрайтинг» та англомовної версії її змістовного модуля «Копірайтинг». На завершення засідання відбулось обговорення та підведення підсумків Дня Інституту журналістики.