“Перший раз в PR клас: перспективи креативу” 2021

vypusk

Завершився Десятий Всеукраїнський конкурс із соціальних комунікацій для старшокласників “Перший раз в PR клас: перспективи креативу”, який проходив із 1 до 16 листопада. Цього року — в онлайн форматі.

Подія традиційно відбулася на базі кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. Разом із старшою викладачкою Тетяною Іллівною Ужанською, яка є куратором конкурсу, кафедра проводила профорієнтаційну роботу серед старших школярів та абітурієнтів. Головна мета — популяризувати професію рекламіста й фахівця з PR-заходів, виявити нові таланти серед учнів, які цікавляться творчістю, оригінальною рекламою, креативними професіями, організацією та проведенням івентів.

Щорічний конкурс "Перший раз в PR клас: перспективи креативу" є всеукраїнським, цього року в ньому взяли участь старшокласники  з 8 міст України: Умань, Запоріжжя, Харків, Лозова, Кривий Ріг, Ірпінь, Вилкове та, звісно, Київ. Загалом  зареєструвалися 79 учасників, з них 28 отримали сертифікати, а 9 учасників — дипломи за найкращі роботи в різних номінаціях.

Переможці конкурсу:

• 1 місце – Ліза Касьян (Київська гімназія №136, 10-Б клас)
  • 2 місце – Аліса Кузьменко (Київський НВК №141 “ОРТ”, 10-Б клас)
  •                 Анна Винограденко (Київська ЗОШ №302, 9-Б клас)
  • 3 місце – Олексій Ліповецький (Київський НВК №141 “ОРТ”, 10 клас)
  • Борис Калашніков (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №99, 9-Б клас )

Також, відзнаки за найкращі роботи у своїх номінаціях отримали:

• Найкраща відеовізитка — Дмитро Шульга (КЗ "Лозівський Палац дитячої та юнацької творчості", ЛМРС "Нова Хвиля")
  • Найкращий сценарій заходу — Софія Свердлікова (Київська Гімназія А+, 11-А клас)
  • Найкраща анімація — Евеліна Саранчук (Київська спеціальна школа №302, 9-В клас)
  • Найкраща інфографіка — Валерія Іванова (Ірпінський ліцей інноваційних технологій, 10 клас)

Підсумовуючи, хочемо сказати, що "Перший раз в PR клас: перспективи креативу" — це не просто конкурс, а можливість, під керівництвом професіоналів, відкрити власні нові грані, розкрити свій потенціал, отримати точні оцінки свого рівня та новий, неоціненний досвід!