Вітаємо Віктора Шияна з успішним проведенням фестивалю «Монгольф’єрія»

Volcano on the Dnieper4-6 червня 2021 року відбувся фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія», до організація якого долучився викладач нашої кафедри Віктор Шиян. Протягом цих днів у небо Макарівського району поблизу Києва щоденно підіймалися понад 20 повітряних куль. Повітроплавні екіпажі прибули з різних міст України, щоб познайомити учасників із вражаючим світом повітроплавання.

Fest Kul 21 02Під час фестивалю учасники мали змогу здійснити вільний або прив’язний політ на аеростаті, зробити унікальні фото, а також побачити фешн-показ нової колекції одягу «Ми заручники сузір'їв: Початок світла» українського дизайнера Жана Грицфельда. Загалом фестиваль відвідали понад 3000 людей.

Вітаємо Віктора Олександровича з успішною організацією фестивалю повітряних куль «Монгольф’єрія». Пишаємося, що наші викладачі на практиці підтверджують свою фаховість та компетентність.

Seminar 17 05 21 01Seminar 17 05 21 03