Доцент Ольга Стадніченко обрана експертом НАЗЯВО

Nazyavo 2020 00Вітаємо Ольгу Іванівну Стадніченко,

кандидата політичних наук, доцента кафедри реклами та зв’язків з громадськістю із обранням експертом* Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за спеціальностями 52 “Політологія” та 291 “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії”!

Ольга Стадніченко: “Відомий давньогрецький драматург Меандр писав: «Добре тому, хто навчився вчитися». Ми всі вчимося протягом всього життя і добре, коли є зовнішній спостерігач, який може дати якісний зворотній зв’язок і допомогти у цьому процесі гарним прикладом і порадою. Свою участь у роботі Національного агентства з якості вищої освіти у якості експерта з акредитації освітніх програм розглядаю саме в цьому ракурсі. Давайте змінювати якість освіти разом!”

Stadnichenko

*Додаток до РЕЄСТРУ експертів для проведення акредитацій освітніх програм _ Здобувачі вищої освіти. Затверджено Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти від 26 січня 2021 р.

Бажаємо колезі успіхів, професійного розвитку та нових звершень!