Студентка Аліна Безп’ятчук обрана експертом НАЗЯВО

Nazyavo 2021 00Вітаємо Аліну Безп’ятчук,
студентку ІІІ курсу освітньої програми-професійної “Реклама і зв’язки з громадськістю”
із обранням експертом* Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за спеціальністю 61 “Журналістика”!

Аліна Безп’ятчук: “Якість освіти у вищих навчальних закладах великою мірою визначає конкурентоздатність студента  на ринку праці. А хто як не студент може побачити недоліки та переваги вищої освіти «зсередини»? Саме тому я хотіла стати частиною позитивних змін на шляху європеїзації і осучаснення вітчизняної освіти. І стала!  Пройшовши всі етапи відбору, 11 січня 2021 року мене долучили до реєстру експертів НАЗЯВО. Понад усе я прагну, щоб наша країна стала ще ближче до стандартів сучасної світової освіти!

*згідно з додатком до РЕЄСТРУ експертів для проведення акредитацій освітніх програм _ Здобувачі вищої освіти. Затверджено Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти від 26 січня 2021 р.

Бажаємо успіхів та професійного розвитку!

Nazyavo 2021 03Nazyavo 2021 02