Майстер-клас Геннадія Радченка для майбутніх бакалаврів та магістрів

MasterClass Radchenko 2020 0112 лютого відбулася зустріч студентів із Геннадієм Радченком. Геннадій Юрійович є провідним PR-фахівцем, спеціалістом з антикризових і стратегічних комунікацій, радником Міністерства оборони України. Він поділився зі студентами практичними кейсами, розповів про тонкощі внутрішніх і зовнішніх корпоративних комунікацій. Майбутні фахівці з реклами та зв’язків з громадськістю із зацікавленням слухали досвідченого лектора й ставили слушні питання.

Геннадій Радченко понад 10 років працював директором з корпоративних зв’язків компанії Nestle в Україні та Молдові, був заступником голови правління ПАТ «Укрнафта», обіймав посаду віце-президента Національної телерадіокомпанії України.

MasterClass Radchenko 2020 02MasterClass Radchenko 2020 03