Підсумки форуму роботодавців: поради до ОПП бакалаврів та магістрів

29 грудня 2020 року відбулося дистанційне засідання кафедри реклами та зв’язків з громадськістю. На порядку денному постали питання про завершення навчального процесу, результати форуму роботодавців та підготовку до акредитації бакалаврської програми.

Під час засідання старший викладач Тетяна Ужанська поінформувала про підсумки Форуму роботодавців. Учасники зустрічі відмітили в цілому достатньо високий професійний рівень підготовки наших студентів, проте зробили ряд зауважень і пропозицій щодо подальшої підготовки та розвитку необхідних якостей. Переважно це стосувалося розвитку креативності, загальної культури, дистанційних форм роботи. Ухвалили висновки та пропозиції Форуму роботодавців врахувати при  підготовці змін до освітньо-професійної програми «Реклама і зв’язки з громадськістю» для бакалаврів та магістрів.