Студенти поділилися своєю думкою щодо навчання: результати дослідження

Протягом 2017-2020 років за ініціативи кафедри РЗГ проводилося кілька опитувань. Зокрема, в квітні 2020 року було опитано здобувачів 4 курсу (33 особи) щодо рівня задоволеності навчанням на ОП «РЗГ»: 87 % опитаних підтвердили високий рівень задоволеності, 10 %вказали про середій рівень, а 3% - низький.

Думки студентів щодо продовження навчання та перспективи вступу до магістратури розійшлися. Одні вважають, що магістратура дозволяє поглибити практичні знання, відкриває більше можливостей для працевлаштування, зайняття керівних посад за обраним фахом. Інші зазначають, що отримали потужну базу знань, навчаючись на бакалавраті в Університеті Грінченка. Зокрема, частина опитаних вважає, що бакалаври є готовими фахівцями, які володіють знаннями, необхідними для подальшої роботи за своєю спеціальністю.

Опитування було проведено після майстер-класу доцента Маргарити Нетреби “Як підготувати круту презентацію бакалаврського проєкту для дистанційного захисту”.