«Перший раз в PR-клас»: Internet quest «Код креативності» вперше в онлайн-форматі

Вперше конкурс «Перший раз в PR-клас»: Internet quest «Код креативності» пройшов в онлайн-форматі. Це був IX Всеукраїнський конкурс із соціальних комунікацій для старшокласників, який організувала кафедра реклами та зв’язків з громадськістю. Куратор проєкту Ужанська Тетяна Іллівна. Організатор заходу магістрант кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Джога Олена.

Конкурс відбувався з 27.11.2020 по 14.12.2020. Загальна кількість учасників перевищила 60 чоловік. Нагородження переможців пройшло на онлайн-платформі Google Meet 17 грудня 2020 року.

Участниками конкурси стали школярі з різних куточків країни: Київ та Київська область, Житомир, Кривий Ріг,  Рівне, Кременчук, Донецька, Херсонська та Дніпропетровська області. Найбільше було зареєстровано учнів 10 та 11 класів — 47 осіб, а також 8 та 9 класів. Наймолодшою учасницею стала учениця 5 класу Київської школи №304.

В цьому році було запропоновано 6 тем на вибір:

• «PR-стаття» (уяви, що популярний журнал запросив тебе, щоб написати pr-статтю про твою особистість. Представ нам цю статтю).
  • «Вірусна інформація - крок в майбутнє чи крок у прірву ?» (продемонструй нам свої думки з цього приводу).
  • «Соціальна проблематика» (проєкт на тему екології, захисту тварин, інклюзивності, гендерної рівності, толерантності у суспільстві тощо…).
  • «Хроніки ковіду» (уяви, що ти у майбутньому, де вже немає Covid-19. Як би ти розповідав/ла своїм онукам про період пандемії та карантину? Можеш створити розповідь, презентацію, комікси тощо)
  • «Моє бачення професії піарника» (уяви, що ти піар-менеджер великої компанії. Розкажи, як проходить твій день, що складного/смішного/цікавого виникає у твоїй роботі? Можеш написати есе, створити інфографіку, намалювати плакат, карту свого робочого місця або записати стендап)
  • «Ідея майбутнього» ( можеш представити та прорекламувати будь-яку ідею, яка по-твоєму зробить майбутнє людей кращим).

PRclass Paramonova covid

Одними з найпопулярніших тем стали: «Соціальна проблематика», а саме проєкти на тему екології та «Хроніки ковіду» — нова тема, пов’язана з сучасними подіями 2020 року.

Хочемо подякувати всім учасникам за креативний та творчий підхід до виконання робіт і надсилаємо їм сертифікати учасників конкурсу:

• Степанчук Тетяна 10-Б клас Гімназія № 267 м. Києва
  • Котигорошко Дмитро 11-В клас Технічний ліцей Шевченківського району м.Києва
  • Стародубцева Анастасія 5-Г клас Спеціалізована школа № 304 м.Києва
  • Молочко Мирослава 11 клас НВК «Димерська гімназія — ЗОШ I ступеня» Вишгородської районної ради Київської області
  • Іотковська Марія 11-А клас НВК «Димерська гімназія — ЗОШ I ступеня» Вишгородської районної ради Київської області
  • Парамонова Анастасія 9-А клас НВК «Димерська гімназія — ЗОШ I ступеня» Вишгородської районної ради Київської області
  • Лупинка Аліна 10-Б клас НВК «Димерська гімназія — ЗОШ I ступеня» Вишгородської районної ради Київської області
  • Штільгойз Олександр 11-Б клас ліцей № 25 м. Житомира
  • Саламаха Поліна 9-Б Селидівська загальноосвітня школа I - III ступенів № 6 Селидівської міської ради Донецької області
  • Богданова Олександра 9-Б Селидівська загальноосвітня школа I - III ступенів № 6 Селидівської міської ради Донецької області
  • Вострікова Вікторія 11 клас Виноградівський заклад повної загальної середньої освіти ім. О.М. Соценка сільської ради Олешківського району Херсонської області
  • Говядовська Карина 10 клас Криворізька Тернівська гімназія Криворізької міської ради Дніпропетровської області
  • Нигода Вікторія 11 клас КЗО «КОЛІ» «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді» Дніпропетровської області
  • Стицюк Дар‘я 11 клас Новодонецька школа № 17
  • Бичковська Єлизавета 11 клас Новодонецька школа № 17

А також хочемо привітати наших переможців:

• перше місце посіла Парамонова Анастасія, учениця 9-А класу НВК «Димерська гімназія — ЗОШ I ступеня», з роботою на тему: «Хроніки ковіду. Одного тихого вечору».
  • друге місце розділили дві учасниці. Наймолодша учасниця конкурсу Стародубцева Анастасія, учениця 5-Г класу Спеціалізованої школи № 304 м. Києва, з роботою на тему: «Хроніки ковіду. Історія фронтальної камери N»  та Молочко Мирослава, учениця 11 класу НВК «Димерська гімназія — ЗОШ I ступеня» Вишгородської районної ради Київської області, з роботою на тему: «Соціальна проблематика. Людина у світі екологічних проблем».
  • третє місце зайняв Штільгойз Олександр, ученик 11-Б класу ліцею № 25 м. Житомира, з роботою на тему: «Соціальна проблематика. Креативне письмо, що дарує життя планеті».

Переможці отримали онлайн-дипломи I,II та III ступенів відповідно.

PRclass certificate2020PRclass Diplom winer

Дякуємо всім за участь, ви стали на сходинку вище у розумінні, що таке PR та комунікації. Будемо чекати на конкурсі наступного року!

Студентка 4 курсу спеціальності

реклама та зв’язки з громадськістю

Воробйова Валерія