Засідання кафедри 13 жовтня 2020 року

13 жовтня 2020 року відбулося дистанційне засідання кафедри реклами та зв’язків з громадськістю. На порядок денний були винесені питання про організацію дистанційного навчання та практики IV курсу, затвердження тем бакалаврських робіт 2020-2021 навчального року та направлення на стажування викладачів кафедри.

Завідувач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Леонід Михайлович Новохатько поінформував, що відповідно до рішень уряду та Міністерства освіти і науки України з 15 жовтня заклади вищої освіти переходять на дистанційну форму навчання. Інститут журналістики повністю переходить на дистанційне навчання з 19 жовтня. Співробітники продовжують працювати у звичайному режимі, для проведення занять будуть додатково обладнані аудиторії у навчальному корпусі №1 (вул. М. Тимошенка, 13-б).