Для грінченківців готуються нові бази практики

29 січня відбулась нарада щодо організації практики студентів 4 курсу в 2020-2021 навчальному році за участі проректора з науково-методичної та навчальної роботи Олексія Борисовича Жильцова. Під час наради було визначено основні напрями роботи й терміни подачі кафедрами переліку баз практики.

У наступному навчальному році передбачається суттєве збільшення кількості виробничої практики та практики за спеціалізацією. У зв’язку з цим кафедра реклами та зв’язків з громадськістю активно працює над розширенням переліку баз практики для студентів за такими напрямами навчального плану:

• реклама і PR у бізнесі;
  • реклама і PR у гуманітарній сфері;
  • реклама і PR у політичній сфері;
  • реклама і PR у державній сфері.

Збільшення обсягу практики дозволить студентам краще закріпити теоретичні знання та набути нового професійного досвіду.