Майстер-класи від студентів

01

Студенти Інституту журналістики виступили в ролі викладачів: дали майстер-класи семикласникам. 14 березня в Київському університеті імені Бориса Грінченка (корпус за адресою: вул. Тимошенка, 13б) відбувся профорієнтаційний захід: зустріч школярів 7-Г класу НВК №240 «Соціум» зі студентами 2-го курсу бакалаврату «Реклама і зв’язки з громадськістю» Інституту журналістики.

Під час заходу студенти провели для школярів майстер-класи та інтерактиви, в процесі яких відбулося ознайомлення семикласників із освітньо-професійною програмою «Реклама і зв'язки з громадськістю». Крім того, школярі відвідали в Інституті журналістики телестудію, вякій часто проходять заняття майбутніх рекламістів і піарників, отримали консультації щодо відеозйомки, спробували записати свої виступи в  університетській радіостудії. Учні були приємно вражені гостинністю грінченківців, екcурсія надала їм багато яскравих емоцій та сучасних знань.

01   02

03