Події кафедри реклами та зв’язків з громадськістю

MS21 920 травня 2021 року в межах Фестивалю науки пройшов науково-практичний семінар «Сучасне медіазнавство: європейський досвід теорії та практики в Україні» (модератор – доктор філологічних наук професор кафедри видавничої справи Інституту журналістики Вікторія Людвігівна Іващенко).

Volcano on the Dnieper17 травня 2021 р. відбувся науково-практичний семінар «Взаємодія закладів освіти з роботодавцями в галузі реклами та PR», організований нашою кафедрою. Семінар об’єднав представників роботодавців, академічної спільноти, а також експертів-практиків, викладачів, студентів і випускників кафедри.

den reklamista 123 жовтня в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка пройшла конференція «Сучасні рекламні технології – шлях до успіху». Захід організували викладачі та студенти кафедри реклами та зв’язків з громадськістю до Дня рекламіста.

 

  1 1Доцент кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Олександр Васильович Курбан виступив як спікер на Першому Київському музейному форумі, що відбувся 25–26 жовтня 2018 р. у Музейно-виставковому центрі «Музей історії Києва».

Сторінка 1 із 3

Факультет у соціальних мережах