Сторінка гаранта

Освітня програма

061.00.05 «Міжнародна журналістика»

першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

 

Галузь знань       06 «Журналістика»

Спеціальність     061 «Журналістика»

Кваліфікація       бакалавр журналістики

 

masimova

Гарант програми: Бикова Ольга Миколаївна, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент, доцент кафедри міжнародної журналістики факультету журналістики, член НСЖУ.

Метою освітньої програми є підготовка висококваліфікованих фахівців у сфері медіа – журналістів-міжнародників які володіють необхідними знаннями в галузі суспільно-політичного життя та інформаційного простору провідних країн світу, а також практичними навичками для роботи на сучасному медіа-ринку.

Унікальність освітньої програми полягає у підготовці універсального журналіста- міжнародника, який здатний працювати в різних видах ЗМІ та конвергентних редакціях, фокусуванні уваги не лише на теоретичній, а й комплексній, системній, ґрунтовній практичній підготовці, активній громадській діяльності студентів.

Цілі навчання: підготовка фахівців – журналістів-міжнародників, здатних аналізувати та професійно висвітлювати проблеми міжнародних відносин, зовнішньої політики та гідно позиціонувати національні інтереси України в мас-медіа.

 

 

Освітня програма (2020 рік)

Освітня програма (2019 рік)

Навчальний план (2020 рік)

Навчальний план (2019 рік)

Шановні колеги!

Запрошую усіх стейкхолдерів до співпраці щодо реалізації та покращення Освітньої програми. Свої пропозиції прошу надсилати безпосередньо на мою електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Факультет у соціальних мережах