(044) 485-21-19

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Міжнародна науково - практична конференція з проблем функціонування і розвитку української мови (5 листопада 2019 року)

mova.journalism 15 листопада 2019 р. доцент кафедри журналістики та нових медіа Ольга Бикова взяла участь у ХХV (ювілейній) Міжнародній науково - практичній конференції з проблем функціонування і розвитку української мови "Мова. Суспільство. Журналістика", що відбулася в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Щорічні науково-практичні конференції з проблем функціонування і розвитку української мови, започатковані свого часу колективом кафедри мови та стилістики, проводяться в Інституті журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка з 1994 року. У вітальній промові директора Інституту журналістики КНУ професора В. В. Різуна, адресованій учасникам конференції лейтмотивом звучали слова про важливість захисту української мови як одного з ключових чинників гарантування інформаційної безпеки держави та збереження її незалежності в умовах неоголошеної війни. Пізніше ця теза не раз повторювалась у виступах інших промовців.  Захід викликав значне зацікавлення не лише в середовищі науковців, викладачів вишів, журналістів-практиків, а й серед студентів.