(044) 485-21-19

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Участь у щорічній конференції Асоціації журналістської освіти Великої Британії (AJE) (23-24 червня 2022 року, м. Лондон)

23-24 червня 2022 року в Лондоні (Велика Британія) відбулася щорічна конференція "Educating Generation Z: challenges, changes and anticipating the future of journalism education" ("Навчання покоління Z: виклики, зміни та передбачення майбутнього журналістської освіти"), яку організовує Асоціація журналістської освіти Великої Британії (AJE).

У конференції взяла участь викладачка кафедри журналістики Гондюл Олександра Дмитрівна, яка виголосила доповідь-презентацію "Викладання журналістики під час війни в Україні, зміни у медіа середовищі та планування майбутнього журналістської освіти".