Гостьова лекція Тетяни Терен для студентів-видавців

ter101810 жовтня студенти-видавці відвідали гостьову лекцію української журналістки, кураторки книжкових проектів та літературних програм Тетяни Терен. Формат діалогу дозволив студентам отримати вичерпні відповіді на пов'язані з майбутньою професією запитання.

Тетяна Терен поділилась своїм досвідом роботи у культурній сфері, зокрема тонкощами журналістської діяльності, розповіла про нюанси роботи на державній посаді та про свою правозахисну діяльність в українському PEN-клубі. Наприкінці лекції пані Тетяна запросила студентів як стажерів та волонтерів долучатися до програм Українського центру Міжнародного PEN-клубу, виконавчою директоркою якого вона нині працює.

Студенти ще раз впевнилися, що перед ними відкриті всі шляхи для професійної діяльності.