Студенти на Форумі видавців у Львові

FVL091819-23 вересня 2018 року відбувся 25-й BookForum у Львові, де виявляли свої фахові здібності й студенти 3 курсу освітньої програми «Видавнича справа та редагування».

Студенти-видавці Університету Грінченка постійно співпрацюють із провідними українськими видавництвами, зокрема Валентина Ільїна і Лідія Король – із «Кальварією», Анастасія Венгерчук – із видавництвом «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Тим самим майбутні професіонали видавничої галузі доводять, що навчаються не лише в аудиторіях, а намагаються отримувати необхідний досвід як учасники й організатори основних подій книговидавничого ринку.

Дійсно, робота на стенді видавництва – це спілкування з читачами, нагода побачити зсередини процес підготовки до книжкового ярмарку, активна участь у професійному форумі, обговорення разом із досвідченими фахівцями проблем і перспектив книговидавничої галузі в Україні.