Презентація відеоуроків до навчального посібника з основ редагування

prez red0110201826 вересня студенти 3-го курсу Інституту журналістики презентували відеопідручник «Літературне редагування». Він став результатом проектної роботи студентів-видавців та викладача кафедри видавничої справи Вернигори Ніни Миколаївни в межах дисципліни «Навчальні видання».

Студенти взяли за мету донести складний на перший погляд матеріал до редакторів-початківців. Складність роботи полягала у комбінуванні декількох видів робіт, які студенти освоїли протягом навчання в університеті. Це збір і обробка інформації, її систематизація та редагування, створення анімації, і робота в кадрі, а також монтаж відео.

Видавці вдало використали свої уміння й укотре продемонстрували креативний підхід до навчання.