Книжкова презентація від Видавництва Старого Лева

190418 217 квітня студенти першого курсу Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка разом з доцентом кафедри видавничої справи Осмоловською О.А. відвідали книжкову презентацію Видавництва Старого Лева детективного роману Сергія Оксеника «Вбивство п'яної піонерки». Зустріч відбулася у Бібліотеці Антоновичів.

Досвід книжкових заходів та насолода від розумного спілкування - це приємний бонус до навчання у сучасному ВУЗі!

​Дізналися про те, звідки з'явилася історія про селище Варварка на Миколаївщині, чи є у героїв прототипи та що насправді хотів розповісти про радянське дитинство автор. Модерував зустріч професор літературознавства Володимир Моренець.

Сергій Оксеник — український письменник. Справжнє ім'я – Сергій Іванюк. З 1991 року – у виконавчій дирекції з відродження Києво-Могилянської академії. Створював факультет гуманітарних наук, з 1992 року був його деканом, а з 1996 до 2000 рр. – ректором Національного університету «Києво-Могилянська академія». Тепер працює доцентом кафедри літературознавства. Водночас є головним редактором журналу для підлітків «Однокласник» (з 2005 р.). Автор трилогії «Лісом, небом, водою», яка витримала вже чимало видань, загальний тираж проданих книжок – понад 25 тис. примірників.

Володимир Моренець — український літературознавець, доктор філологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка (1996). Член Спеціалізованої ради Інституту літератури НАНУ, віце-президент Асоціації українських письменників, член редколегій журналів «Слово і Час», «Сучасність», газети АУП «Література плюс».