Київ - Усесвітня книжкова столиця

28827 грудня 2017 року о 10:30 у приміщенні Київського університету імені Бориса Грінченка (ауд. 503) відбулася презентація студентського проекту "Київ - Всесвітня книжкова столиця (публічний захист проекту, фотовиставка, відеопрезентація, дискусія)".

Студенти-видавці ІІІ курсу представили практичний кейс, над яким працювали протягом семестру в рамках спеціалізації «Міжнародний видавничий бізнес». (Викладач - доцент кафедри видавничої справи Осмоловська О.А.)

Учасники підготували презентаційну книжкову програму для улюбленого міста і висловили бажання виступити рушійною силою проекту. Можливо саме цей студентський проект буде суттєвим кроком до участі Києва у проекті ЮНЕСКО "Всесвітня книжкова столиця".

Департамент суспільних комунікацій підтримає ініціативу студентів Київського університету імені Бориса Грінченка «Київ – Всесвітня книжкова столиця 2020»

Яскравий приклад того, як студентська ініціатива отримує не лише схвальний відгук, але й підтримку та конструктивну співпрацю з міською владою.

{gitube vid:=f86CPRWPt1c