Висловлювати думки не тільки словом, а й кадром

1mklas177 грудня 2017 року в День Університету відбулося чимало заходів, одним із яких став презентований Інститутом журналістики майстер-клас «Композиція кадру». Лектор – Андрій Костянтинович Михайлик, журналіст суспільно-політичного інтернет-видання "ГРІНЧЕНКО-інформ", режисер, публіцист.

Андрій Костянтинович переконаний: думки і почуття можна висловлювати нe лишe словом, а й зображенням, яке здатне передати сутність певної ідеї. Лектор акцентував на тому, що необхідно більше уваги приділяти мистецтву, відвідувати галереї та детально розглядати картини, бо саме це сприятиме у майбутній роботі журналіста з фотографією.

Також Андрій Костянтинович розповів про види планів у фотокомпозиції, продемонстрував основні принципи фото- та відеозйомки, а також помилки, які можна допустити при побудові кадру. Студенти побачили сучасну фототeхніку та вивчили основні параметри, які впливають на характер отримуваних кадрів.

Наприкінці майстер-класу слухачі мали змогу спробувати свої сили у жанрі портретної зйомки.

Олена Мазур