Підсумки фестивалю SmartBlog - 2017

SmartBlog201725 листопада 2017 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського фестивалю блогерів “Smart Blog”.

Церемонія нагородження вразила не лише кількістю учасників та переможців, а ще й програмою, яку підготували організатори. Квест, пісні, танці, розіграш корпоративних призів, гімн фестивалю та неймовірна фотозона – все це створювало фантастичну атмосферу, сповнену творчістю, завзяттям, прагненням писати і змінювати світ.

Окрім святкового настрою та дипломів та сертифікатів учасника, наші переможці отримали ще й круті спонсорські призи: подарункові коробки, книжки, квитки в кінотеатр, абонементи у центри краси, запашну каву, блокноти, чашки з індивідуальним дизайном та безліч різноманітних смаколиків.

Організатори заходу – студенти та викладачі кафедри видавничої справи – тепло прийняли в університеті учасників, їхніх наставників, гостей і спонсорів.

Почекіна Анастасія