На телеканалі 1+1

1-1 20172 листопада студенти-магістранти спеціальності «Журналістика (видавнича справа та редагування)» відвідали український медіа-холдинг «1+1 media».

Професор кафедри Іващенко Вікторія Людвігівна організувала студентам зустріч із представниками різних телевізійних проектів медіа-холдингу.

Майбутні магістри ознайомились з усіма етапами телевізійного виробництва, відвідали студії телеканалу «1+1» та стали свідками транслювання прямого ефіру вечірнього випуску програми новин «ТСН».

Екскурсію студентам провела провідний фахівець компанії Віталія Коніщук, яка розповіла чимало цікавої інформації та радо відповіла на усі питання, які ставили студенти.

Також магістранти мали змогу побувати у апаратних, звукозаписувальних студіях та студіях для монтажу.