Першокурсники в музеї Грінченка

museum201711/10/2017 першокурсники-видавці Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка відвідали університетський музей.

На стендах і в експозиціях музею Бориса Грінченка представлено життєвий і творчий шлях письменника, його внесок в українську культуру. Студенти дізналися про життя, літературну, громадську, видавничу та наукову діяльність просвітителя. Майбутні видавці із захопленням слухали про тернисту долю Бориса Дмитровича, його дружини Марії та дочки Насті. Відкрили для себе митця не хрестоматійного, а живого: з мріями, прагненнями, переживаннями в щоденній сподвижницькій і просвітительській праці. Дізналися, яким прекрасним сім'янином він був, яку мав добру і чуйну душу. Він багато приділяв своїй родині, дбав про друзів і простих людей.

Грінченко надихає, з нього хочеться брати приклад. Ця людина є титаном праці.

Щиру вдячність висловлюємо всім, хто долучився до створення музею, а також нашому екскурсоводові, заступнику директора Інституту журналістики Т. І. Поліщук.

Катерина Пилипів