Макс Кідрук в Інституті журналістики

Kidruk2017Нещодавно до Київського університету імені Бориса Грінченка завітав відомий письменник Макс Кідрук. Він є автором першого українського технотрилеру, мандрівником і засновником науково-популярного проекту Quantum.

Письменник розповів майбутнім філологам та журналістам про свої книги та про причини, які спонукали його до написання цих історій. Під час заходу Макс продемонстрував власноруч створені буктрейлери до своїх книг. Це захоплюючі та цікаві сюжети. Ексклюзивно для студентів нашого Університету Кідрук відкрив секрети створення якісного буктрейлера. Після свого виступу Макс закликав присутніх студентів до створення відеороликів про книги.

Студенти після зустрічі зізнавалися, що їм було цікаво поспілкуватися з неординарною особистістю, познайомитись із творчістю молодого письменника. Кількість фанатів Макса Кідрука віднині стала ще більшою!