Екскурсія в УКРІНФОРМ

eHrGa851JyU17 березня 2017 року студенти 4-го курсу Інституту журналістики з великою цікавістю відвідали Укрінформ.

УКРІНФОРМ – це єдине національне інформаційне агентство України, джерело інформації про політичне, економічне, соціальне, наукове, культурне життя в Україні та за кордоном. Сьогодні Укрінформ має найбільшу мережу регіональних і закордонних корпунктів. Кореспонденти агентства працюють у кожному регіоні України та в 9 країнах світу.

Студентів радо зустрів очільник прес-центру інформаційного агентства, заслужений журналіст України, Сергій Іванович Сай-Боднар. Він провів екскурсію і детально розповів, які підрозділи діють в установі, як працює вся система агентства. Прес-центр Укрінформу забезпечує професійну підготовку та проведення прес-конференцій, брифінгів, семінарів, виставок та багато іншого.

Заклад має професійну фотослужбу та найбільший в Україні історичний фотоархів. Сергій Іванович зауважив: «До нас часто звертаються ті, хто готує до друку історичні книги, альманахи тощо. Вони подають запити, а наші фахівці надають їм необхідні матеріали».

Студенти були дуже задоволені, що відвідали національне інформаційне агентство України.

Стальницька Олександра
студентка IV курсу Інституту журналістики