В Музеї новин

nov0Наші студенти відвідали Музей новин, який відкрився 2 березня на території «Мистецького Арсеналу». Культурно-освітній проект від ТСН розповідає про те, як створюються новини і як вони впливають на суспільство.

Тут є 10 залів, кожен із яких присвячений окремій темі. Усі охочі можуть дізнатися про процес творення новин і рейтингів, зазирнути за лаштунки телебачення і навіть спробувати себе в ролі ведучого та репортера.

У Музеї представлено 100 найважливіших новин сучасної України, експонати новітньої історії, серед яких чернетка «Акта проголошення незалежності України», плакати, з якими українці виходили на вулиці під час Євромайдану, статуетки Руслани та Джамали, переможниць Євробачення, та багато інших речей, які стали історичними для нашої держави.

Музей нестандартно демонструє історію незалежної України крізь призму новин. Цей культурно-освітній проект дає змогу кожному відвідувачеві згадати визначні події та пережити їх знову, а майбутнім журналістам – зрозуміти, як працює світ медіа.

Іванова Анастасія

В Музеї новин