Секрети створення науково-популярного інтернет-видання

kron0Нещодавно у Діловому центрі «Леонардо» студенти-видавці побували на лекції про створення і монетизацію інтернет-медіа.

Провела лекцію Анна Кронгауз – генеральний директор видання N+1, новинного сайту, повністю присвяченого науці.

Науково-популярне розважальне видання про те, що відбувається в науці, техніці і технологіях, є нішевим виданням, яке завдяки розумінню своєї аудиторії може конкурувати із відомими суспільно-політичними виданнями, продумано розміщуючи нативну рекламу.

Студенти дізналися секрети функціонування інтернет-видання, яке за майже два роки від часу створення стало не просто популярним, а й прибутковим. Виявляється, що можна продавати навіть такий складний товар як науково-популярний контент, і при цьому залучати аудиторію, заробляти гроші і отримувати задоволення від роботи у колективі однодумців.