Підсумки конкурсу студентських наукових робіт

d1-2017Студентки кафедри видавничої справи Інституту журналістики нагороджені за участь у відкритому конкурсі студентських наукових робіт «Молодь і поліграфія».

Робота «Українська мелодрама на сучасному видавничому ринку» Кухтєй Марії (керівник Масімова Л.Г.) нагороджена Дипломом ІІІ ступеня.

Роботи «Сучасна політична література: особливості видавничої підготовки» Білас Христини (керівник Школик І.В.), «Збереження авторського стилю під час редагування літературного перекладу (на прикладі лексичної колористики казки-притчі Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц у перекладі Леоніда Кононовича»)» Онищенко Оксани (керівник Вернигора Н.М.), «Самвидав як альтернатива традиційному книговиданню: ризики і переваги» Бугери Юлії (керівник Єжижанська Т.С.), «Актуальні проблеми розвитку книговидавничої справи та їх законодавче вирішення» Горбаченко Олени (керівник Школик І.В.) нагороджені почесними грамотами за участь.

Вітаємо наших студенток з їхніми досягненнями!

Наші нові переможці