Презентація студентської поетичної збірки

poet2-230 листопада у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася презентація поетичної збірки наших студенток Марини Озеранської та Анастасії Рудніцької «Якого кольору щастя?».

Як зауважила завідувач кафедри видавничої справи Лариса Гагіківна Масімова, ця збірка стала результатом створення видавничого проекту, який ще на другому курсі виконували студенти Марина Озеранська та Анастасія Рудніцька. Збірка має цікаву концепцію: вірші двох поетес перегукуються, взаємодоповнюють один одного, це справді «подвійна сповідь». Ця книга – світла, щира, тепла і мудра; вона є прикладом лірики дівочої – відвертої, щирої, проникливої і сповненої величезної надії.

Презентація вийшла за межі класичного формату – її учасники зі сльозами на очах згадували Марину, яка колись блискуче представляла рідний університет на різних конкурсах і фестивалях. Надихнувшись почутими віршами, учасники заходу тепло та щиро говорили про те, наскільки важливо любити життя і цінувати кожну його мить.

Настя Рудніцька

zbirka